دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۳

مهرعلیان خبر داد :

بهره برداری از سامانه تفکیک از مبدا هوشمند پاکروب در دهه مبارک فجر

غلامعباس مهرعلیان سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین از راه اندازی سامانه تفکیک از مبدا هوشمند پاکروب در دهه فجر خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین، مهرعلیان گفت:  در سه سال اخیر موضوع بازیافت زباله از پروژه‌های اولویت دار مجموعه مدیریت شهری و سازمان مدیرت پسماند شهرداری قزوین  بوده و در همین راستا یکی از این طرح‌ها که سامانه و اپلیکیشن جامع تفکیک زباله از مبدا است، در دهه مبارک فجر رونمایی و  راه اندازی می شود.

مهرعلیان با تأکید بر وارد کردن فناوری‌های نوین و تکنولوژی‌های جدید به عرصه‌های مدیریت شهری، افزود: بایستی شهروندان را برای داشتن شهری پاک مبتنی بر پایه‌های انسان محور تشویق کرده و زمینه‌های تحقق آن را نیز فراهم کرد.

وی افزود: از مهمترین مزایای این نرم‌افزار می توان به تسریع در خدمت رسانی به شهروندان در مورد جمع‌آوری مواد خشک قابل بازیافت، افزایش سرانه تفکیک از مبداء شهر قزوین و بهبود سیمای شهر با حذف زباله گردها اشاره کرد.

 

مهرعلیان گفت : سامانه پاکروب ابتدا به صورت پایلوت در منطقه یک شهرداری قزوین راه اندازی می شود و پس از شناسایی و  برطرف کردن نقاط ضعف،این اپلیکیشن برای تمامی شهرمندان قابل استفاده خواهد بود.

وی در پایان افزود : شهروندان می توانند برای ثبت نام در این سامانه به آدرس  www.pakroob.qazvin.ir  مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط