یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۰۷

در مهرماه سال جاري تحقق يافت؛

انعكاس 1020 خبر از شهرداري قزوين در رسانه‌ها

خبرگزاري ايرنا، روزنامه‌هاي ولايت، ضميمه ايران زمين و جام جم و اطلاعات در انعكاس اخبار در مهرماه سال جاري بيشترين همكاري را با مجموعه مديريت شهري قزوين داشتند.

 

رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين گفت: با همكاري رسانه‌ها طي هفت ماه سال‌جاري 4 هزار و 706خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري انعكاس يافته است.
علي رضا منجم افزود: با توجه به افزايش همکاري رسانه‌هاي گروهي جهت انعکاس اخبار، انعكاس خبر در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري طي هفت ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزايش يافته است.
وي با بيان اينكه در مهرماه سال جاري هزار و 20 خبر، گزارش توليدي و پوششي در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي استاني و كشوري انعكاس يافته است، بيان كرد: در اين مدت در بين خبرگزاري ها، خبرگزاري ايرنا با انعكاس 103، خبرگزاري مهر با 71، خبرگزاري فارس با 54 و خبرگزاري ايلنا با 44 خبر به ترتيب بيشترين همکاري را در مهرماه سال جاري با مجموعه شهرداري قزوين و سازمانهاي وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهري داشتند.
منجم اضافه كرد: در بين رسانه‌هاي مکتوب، روزنامه ولايت با 90 خبر، هفته‌نامه مينودر با 21خبر ، هفته‌نامه افق آينده با 15خبر و حديث با 12 خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با اين مجموعه در همين مدت داشتند.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين ادامه داد: در اين مدت همچنين ضميمه روزانه و استاني روزنامه ايران با عنوان "ايران زمين" با انعکاس 46خبر، ضميمه ماهنامه و روزنامه کار و کارگر با انعکاس 9 خبر و ضميمه هفتگي روزنامه جام جم با انعکاس 10 خبر بيشترين همکاري را با مجموعه شهرداري قزوين در امر اطلاع رساني داشتند.
اين مسوول افزود: در اين مدت روزنامه اطلاعات با 8خبر، روزنامه راه فردا با 7خبر و روزنامه ابتكار و سايه تهران با 5خبر به ترتيب بيشترين همكاري را با شهرداري قزوين داشتند.
وي بيان كرد: در هفت ماه اول سال جاري خبرگزاري ايرنا با انعكاس 582، ايلنا با 401، فارس با 384، مهر با 329، سايت خبري مزايده و مناقصه با 142 ، شبستان  با36، ايسنا با 31، تين نيوز با 24،برنا با 18، موج با 13، دانشجو با 11، ايكنا با8، آريا با 2 و و ساير رسانه ها با 81خبر به ترتيب بيشترين همكاري را با اين مجموعه داشتند.
منجم ادامه داد: در اين مدت همچنين از بين رسانه‌هاي محلي روزنامه ولايت با انعكاس458، هفته نامه مينودر با 108، حديث با 99، تاك قزوين 66، افق اينده با 65، تابان با 36، رايحه مهر با 32، مشكلات با 17 ،پگاه ميهن با 15 ، مينوي خرد با 14، آواي تات با 12، خبر ورزشي با 12، مادران و دختران با 12،انديشه زلال با 9، سلوك 2، نبرد ورزشي با 2 و اميد البرز با 1 خبر به ترتيب بيشترين همكاري را با اين مجموعه داشتند.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين بيان كرد: در هفت ماه اول سال جاري از بين رسانه‌هاي سراسري روزنامه ايران با انعكاس 206، رسالت با 95،كار و كارگر با 81،همشهري با 64، اطلاعات 47، جمهوري اسلامي 44،دنياي اقتصاد با 36، فرهيختگان با 33، مزايده و مناقصه با 29،جام جم با 26، سايه تهران با 14، كيهان با 10، روزان با 9،ابتكار با 8، تفاهم با 6، ملت ما 6، عصر اقتصاد با 5 ، قدس با 2، وطن امروز با 1 خبر بيشترين همكاري را با اين مجموعه داشتند.  
منجم افزود: همچنين در مهرماه سال جاري 102خبر در پرتال شهرداري قزوين و 125خبر در هفته نامه پيام شهر شهرداري قزوين انعكاس يافته است و 95خبر از راديو شهر و 4 برنامه تلويزيوني از برنامه پيام شهر صدا و سيما پخش شده است.
وي با تشكر از همکاري رسانه‌هاي استاني و کشوري اعم از مکتوب و مجازي در امر اطلاع رساني و پوشش اخبار افزود: همکاري رسانه‌ها با نهادها به ويژه مديريت شهري و انعکاس اخبار فعاليت ها و رويدادها باعث مي‌شود، شهرداري قزوين در انجام ماموريت‌هاي محوله در مسير توسعه شهر موفق‌تر عمل کند و مردم نيز همراهي قابل ملاحظه اي با شهرداري داشته باشند.
 پايان پيام

 

تصاویر مرتبط