چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

نشست مشترک شهردار قزوين با هيأت‌کره‌اي درباره مديريت پسماند شهري برگزار شد

نشست مشترک شهردار، رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين با هيأت‌کره‌اي در خصوص موضوع مديريت پسماند شهري برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ احمدزاده هماهنگ‌کننده برگزاري اين نشست گفت: موضوع زباله و مديريت پسماند در ايران يک معضل است و اميدواريم با همفکري با شرکت‌هاي تخصصي بتوانيم اين معضل را حل کنيم.

وي بيان کرد: تلاش شده است تا تخصصي‌ترين شرکت‌ها در اين زمينه به شهرداري‌ها معرفي شود.

احمدزاده با اشاره به اينکه اميدواريم بتوانيم با امضاي تفاهم‌نامه با هيأت کره‌اي معضلات مديريت پسماند را در شهر قزوين حل کنيم، گفت: استفاده از تجربيات شرکت‌هاي تخصصي مي‌تواند ما را در  مسير آينده براي حل مشکل مديريت پسماند کمک کند.

جباري، مدير برنامه‌ريزي سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين در ادامه اين نشست گفت: آگاهي از کميت و کيفيت زباله‌ها از موضوعات مهم مديريت پسماند است.

وي در ادامه فرآيند تفکيک و جمع آوري زباله را در شهر قزوين تشريح کرد.

 

پارک‌داهيونگ،مديرعامل شرکت تگزا ريسورس از کره جنوبي نيز در اين نشست گفت: کشور کره جنوبي زماني مانند کشور ايران با معضل مديريت پسماند مواجه بود اما توانست در کمترين زمان و بهترين تکنولوژي اين معضل را حل کند.

وي اظهار کرد: مشکلات مديريت پسماند قابل حل است و اميدواريم با همکاري دوجانبه بتوانيم اين مشکل را در شهر قزوين در کمترين زمان و با بهترين تکنولوژي حل کنيم.

در ادامه شرکت هاي تخصصي کره جنوبي در زمينه مديريت پسماند به ارائه تکنولوژي و توانايي هاي خود پرداختندو همچنين انعقاد تفاهم‌نامه کاري بين شهرداري قزوين با پارک‌داهيونگ،مديرعامل شرکت تگزارسيورس و هيات همراه در زمينه مديريت پسماند منعقد شد.

در پايان شهردار قزوين به پارک‌داهيونگ،مديرعامل شرکت تگزا ريسورس نشان شهروند قزويني اهداء کرد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط